LKS Agat Jegłownik - strona nieoficjalna


Strona klubowa
Herb

Ostatnie spotkanie

GRANICA ZAGAJE 9:5 LKS AGAT JEGŁOWNIK
, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
GRANICA ZAGAJE 3:1 POGROM ANIOŁOWO
LKS AGAT JEGŁOWNIK 10:3 SPARTA KWIETNIEWO
KS SOKÓŁ ŁĘCZE 3:0 RELAX PŁOSKINIA
ZAGŁADA LISÓW 5:1 SKS PAMA POWODOWO
KS ZALEW GMINA BATOROWO 1:4 LZS MAGDALENKA MARKUSY

Statystyki drużyny

SPONSORZY

 DZIAŁALNOŚĆ NASZEGO KLUBU WSPIERAJĄ:

POWIŚLANSKI BANK SPÓŁDZIELCZY  W GRONOWIE ELBLĄSKIM

FIRMA PROVIDENT POLSKA S.A

RESTAURACJA ZAJAZD U BOŻENY


WÓJT GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE MARCIN ŚLĘZAK

URZĄD GMINY GRONOWO ELBLĄSKIE

DOR- MAR MARIUSZ GRABOWSKI

PAN ANDRZEJ GRZELAK

PAN JACEK WASILEWSKI

GIEŁDA ELBLĄSKA

PRODUCENT MARKI  'AKAS' KRZYSZTOF SZOPIŃSKI I ANNA SZOPIŃSKA  

PAN STANISŁAW JASINA   "PERFECT" UBEZPIECZENIA

PAN HENRYK LASKA

PAN MIROSŁAW JANUSZANIEC

PAN GRZEGORZ KAMECKI

PAN MAREK BUCHOLC

PANI ELŻBIETA DYMSKA

PAN BOGDAN GAGAT

PAN ROMAN SKRZYPIŃSKI

PAN ROMAN JANICKI

KS. ANDRZEJ KILANOWSKI


MARCIN PAKUŁA 

PAN MAREK BARDZIK

PAN WOJCIECH BONIECKI

PAN MACIEJ BONIECKI

PAN STANISŁAW CHOJNACKI


 

 

 

Ankiety

CZY REAKTYWACJA KLUBU AGAT TO DOBRY POMYSŁ?

Kontakt

Prezes: Marek Bucholc tel. 797270638

Wiceprezes: Bogdan Gagat

Numer Konta: 61 8300 0009 0090 4394 2000 0010 Powiślański Bank Spółdzielczy w Kwidzynie oddział Gronowo-Elbląskie

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 53, wczoraj: 30
ogółem: 161 457

statystyki szczegółowe

Aktualności

KLASYFIKACJA KLUBÓW ZA SZKOLENIE MŁODZIEŻY - NAJWYŻSZE...

  • autor: rey23pl, 2016-03-18 11:51
KLASYFIKACJA KLUBÓW ZA SZKOLENIE MŁODZIEŻY - NAJWYŻSZE MIEJSCE W W HISTORI KLUBU

1 I OKS Stomil Olsztyn 679
2 M UKS Naki Olsztyn 372
3 III ZKS Olimpia Elbląg 317
4 III GKS LZS Wikielec 292
5 II-K KKP Stomil Olsztyn 278
6 O KKS Warmia Olsztyn 274
7 IV GKS Mamry Giżycko 228
8 M UKS Rona 03 Ełk 211
9 B ITR Iława 198
10 III OKS Sokół Ostróda 177
11 III MMKS Concordia Elbląg 170
12 III MKS Huragan Morąg 163
13 IV MKS Zatoka Braniewo 147
14 III KS Start Działdowo 146
15 IV MLKS Szynaka Motor Lubawa 141
16 III KKS Granica Kętrzyn 131
17 III KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 129
18 III MLKS Znicz Biała Piska 128
19 O UKS Start Kruklanki 117
20 O MKS Start Nidzica 116
21 O GKS Grunwald Gierzwałd 115
22 O GSZS Rybno 114
23 O KS Ewingi Zalewo 110
24 O GKS Cresovia Górowo Iławeckie 108
25 B GKS Czarni Małdyty 107
26 III MKS Olimpia Olsztynek 104
27 O SKS Szczytno 103
28 O CWKS Vęgoria Węgorzewo 102
29 O GKS Granica Bezledy 101
30 O KS Mazur Pisz 101
31 M KS Constract Lubawa 100
32 IV MKS Mrągowia Mrągowo 99
33 IV MKS Błękitni Orneta 97
34 III MKS Korsze 97
35 IV GKS LZS Start Kozłowo 95
36 B LZS Magdalenka Markusy 90
37 IV DKS Dobre Miasto 89
38 A GKS Ossa Biskupiec 88
39 O RKS Orlęta Rema Reszel 87
40 O LKS Wel Lidzbark Welski 85
41 IV BKS Tęcza Biskupiec 84
42  M DKS Wkra Działdowo 84
43 IV GZPN Omulew Wielbark 82
44 F ELWO Etna Elbląg 78
45 A KS Jonkovia Jonkowo 77
46 III EKS Płomień Ełk 76
47  A KS Burza SRWSIO Słupy 76
48 A KS Iskra Narzym 75
49  A KS Wałsza Pieniężno 75
50  A LKS Reduta Bisztynek 75
51  O MLKS Czarni Olecko 75
52 B LKS Agat Jegłownik 74
53  A LKS Mazur Wydminy 74 
54 A LZS Osa Ząbrowo 74 
55 A MKS Jeziorany 74
56 O LKS Błękitni Pasym 73 
57 O LKS Łyna Sępopol 73
58  M UKS Hetman Baranowo 73
59 IV GKS Pisa Barczewo 72 
60 O GKS Polonia Iłowo 72 
61 O GKS Stawiguda 72 
62 A GLKS Jurand Barciany 72
63  B3 KS Tempo Ramsowo Wipsowo 72 
64 B KS Zryw Jedwabno 72
65 M UKS Sokół Garbno 71
66 A KS Gmina Kozłowo 70 
67 O KS Pojezierze Prostki 70
68  B KS Wicher Gwiździny 70
69 IV LKS Orzeł Janowiec Kościelny 69
70 B MLKS Olimpia Kisielice 68
71 O LKS Tęcza Miłomłyn 67
72 A MKS Ruciane-Nida 66
73 O MKS Polonia Lidzbark Warmiński 65
74 A KS Jastrząb Ględy 64
75  IV KS Unia Susz 64 
76 B LZS Orzeł Czerwonka 64
77 M Don Bosco Ostróda 63
78  O GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 63
79  O LUKS Wilczek Wilkowo 63 
80 A MGKS Miłakowo 63
81 IV KS Polonia Pasłęk 62 
82 O KS Syrena Młynary 62 
83 III MKS Rominta Gołdap 62
84 IV GLKS Warmiak Łukta 61 
85 B KS Olimpia Gmina Miłki 61 
86 O LZS Radomniak Radomno 61
87 A KS Mroczno 54
88 A KS Zamek Kurzętnik 53
89 O MBKS Victoria Bartoszyce 46
90 M KS Strażak Gryźliny 43
91 M UKS Dwójka Nidzica 40
92 M UPKS Poncio 2010 Lidzbark 36
93 M MKS Korki Biskupiec 35
94  M UKS Mały Jeziorak Iława 35
95 III MKS Mazur Ełk 34
96 M AP Węgorzewo 32
97 M UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce 29
98 M OSPPN Czereś Olsztyn 27
99 M MAP Mazuria Giżycko 12


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [441]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10

Kalendarium

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.